Jak ohlídat děti?

Pinkie

Jak ohlídat děti?

Příspěvekod Pinkie » 31 led 2017 13:26

Zdravím vás, nedávno jsem narazila na hodinky na „hlídání“ dětí. Mělo by to ukazovat kde se děti pohybují a třeba i když hodinky sundají. Jaký na to máte názor?

pisalek

Re: Jak ohlídat děti?

Příspěvekod pisalek » 31 led 2017 14:37

Zdravím vás, nedávno jsem narazila na hodinky na „hlídání“ dětí. Mělo by to ukazovat kde se děti pohybují a třeba i když hodinky sundají. Jaký na to máte názor?
Nejsou to jen hodinky, dá se to dát i na klíče, na aktovku - ale asi bych to dětem nedávala. Když jsou malé, radši bych je do školy i ze školy vozila, když jsou větší, sami by to mohli sundat atd., případný útočník si toho může všimnout a bylo by třeba ještě hůř. Za mě ne.

Pinkie

Příspěvekod Pinkie » 02 úno 2017 09:33

Tohle co jsem viděla právěže jsou hodinky a vevnitř je simka takže to dítě může i zavolat kdyby něco. Mě se to právě docela líbí. Vypadá to jako klasické chytré hodinky jak jich je teď plno takže toho bych se nebála. A když člověk nemůže dítě každý den vodit do školy i ze školy tak mi to přijde jako dobrá alternativa.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 02 úno 2017 10:23

Tohle co jsem viděla právěže jsou hodinky a vevnitř je simka takže to dítě může i zavolat kdyby něco. Mě se to právě docela líbí. Vypadá to jako klasické chytré hodinky jak jich je teď plno takže toho bych se nebála. A když člověk nemůže dítě každý den vodit do školy i ze školy tak mi to přijde jako dobrá alternativa.
Fakt je, že by byl asi člověk klidnější, za nás to nebylo, chodila jsem do školy sama přes park, škola je blízko. Ale nebylo tolik přepadávání, ani únosů...je toho dneska nějak moc. Moje děti budou taky vozit svoje děti do školy, za prvé je to daleko a taky si je radši ohlídají sami. Ze školy je taky budou vyzvedávat. Je to jistější.

Pinkie

Příspěvekod Pinkie » 02 úno 2017 14:31

No právě, dřív to nebylo tak nám to asi nepřijde tolik důležité, ale po posledních pár letech co vidím ve zprávách mi to smysl dává. Jsme z většího města škola je sice kousek, ale stejně se dítě může někde potoulat a bohužel nemám možnost děti každý den vyzvedávat tak o tom přemýšlím.

Hujber

Příspěvekod Hujber » 07 pro 2017 14:38

Zdravím, zrovna řeším podobný problém. Mě osobně připadá, že dcera je ještě dost malá na to aby měla mobil. Ty hodinky už jsem taky našel. Zajímali by mě osobní zkušenosti s nimi. Teda jestli jste je nakonec koupil někdo. :-)

Pinkie

Příspěvekod Pinkie » dnes, 15:24

Zdravím, zrovna řeším podobný problém. Mě osobně připadá, že dcera je ještě dost malá na to aby měla mobil. Ty hodinky už jsem taky našel. Zajímali by mě osobní zkušenosti s nimi. Teda jestli jste je nakonec koupil někdo. :-)
Ano, my je doma máme a dle mého je to dobrá alternativa místo mobilu.