Jak jsem si vybrala povolání

pisalek

Re: Jak jsem si vybrala povolání

Příspěvekod pisalek » 11 lis 2016 13:02

Asi málo lidí dělá v životě to, co se vyučili, nebo na co mají školy..., vlastně i můj manžel dělal něco jiného. Měl ale jen dvě povolání a to v dnešní době není moc zvykem... :)

pisalek

Příspěvekod pisalek » 23 lis 2016 10:59

Asi málo lidí dělá v životě to, co se vyučili, nebo na co mají školy..., vlastně i můj manžel dělal něco jiného. Měl ale jen dvě povolání a to v dnešní době není moc zvykem... :)
Já to taky nestřídala, mě se v práci líbilo a chodila jsem tam ráda ... :|

pisalek

Příspěvekod pisalek » 18 pro 2016 15:40

Já to taky nestřídala, mě se v práci líbilo a chodila jsem tam ráda ... :|
Nevadilo by mi ani dělat něco doma na počítači, ale co si vybrat? ;)

Pinkie

Příspěvekod Pinkie » 11 led 2017 13:24

Já měla teda opačný postup, nejdřív jsem šla do práce a potom teprve studovat VŠ abych opravdu studovala něco co chci dělat, zatím to vychází.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 11 led 2017 15:36

Já měla teda opačný postup, nejdřív jsem šla do práce a potom teprve studovat VŠ abych opravdu studovala něco co chci dělat, zatím to vychází.
Tak přeji, ať s úspěchem dokončíte ..., dcera to měla taky tak, napřed na VŠ nechtěla, a pak, když chodila do práce, tak zase najednou ano, a vyšlo to....

Pinkie

Příspěvekod Pinkie » 12 led 2017 08:48

Děkuji, ono to dává větší smysl. Mladý člověk po maturitě ve většině případů ještě neví co chce do budoucna dělat a pak je tu spoustu vystudovaných vysokoškoláků, kteří se neživí tím co studovali.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 12 led 2017 20:58

Děkuji, ono to dává větší smysl. Mladý člověk po maturitě ve většině případů ještě neví co chce do budoucna dělat a pak je tu spoustu vystudovaných vysokoškoláků, kteří se neživí tím co studovali.
No a pravda je i taková, že spoustu věcí se zapomnělo ..., ale naštěstí jen jednu zkoušku dělala dvakrát,podruhé za jedna... :-)

pisalek

Příspěvekod pisalek » 25 led 2017 17:15

No a pravda je i taková, že spoustu věcí se zapomnělo ..., ale naštěstí jen jednu zkoušku dělala dvakrát,podruhé za jedna... :-)
Já mám jenom střední a stačilo :-)

pisalek

Příspěvekod pisalek » 13 úno 2017 22:35

Je úplně zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme...
Chtěli byste studovat Univerzitu třetího věku?

Fumguirl

Jak jsem si vybrala povolani

Příspěvekod Fumguirl » 15 zář 2017 22:01

NД›kdy jsem aЕѕ zaraЕѕen rychlosti tvГЅch odpovД›dГ­, ale za to jsem rГЎd, tedy dД›kuji a jdu k vД›ci.
PЕ™edem fakt sorry, Еѕe jsem to omylem hodil sem a ne do vlГЎkna o "F"ku, hodГ­m tam o tom info ale svД›t pЕ™eklikЕЇ a ГєklikЕЇ je nevyzpytatelnГЅ.
Co se tГЅДЌe baterie, tak ano, Sony jsou velice pЕ™edraЕѕenГ©, tedy nemГЎЕЎ zkuЕЎenosti s nД›jakГЅmi neoriginГЎlnГ­mi? A druhГЎ vД›c je ta, jestli by se to nedalo nД›kde zjistit, jak to mГЎ prГЎvД› ten mЕЇj noЕҐas, kdyЕѕ mГЎЕЎ v rodinД› odbornГ­ky na slovo vzatГ©, nebo spГ­ЕЎ jestli to nezjistГ­ nД›jakГЎ utilitka, neboЕҐ opravdu tchГЎna otravovat nemusГ­ЕЎ.
Jinak, pokud se k tГ© baterii chovГЎЕЎ, jak pГ­ЕЎeЕЎ, tak se k nГ­ budu chovat ГєplnД› stejnД› ГєplnД› nabГ­t, ГєplnД› vybГ­t, protoЕѕe to je po dvou letech vcelku pЕ™Г­jemnГЅ vГЅsledek.
btw: mГЎЕЎ zapnuto Vaio battery care? jestli se ti teda nabГ­ji jen do 80, nebo jak jsi psal do 100..
dГ­ky dГ­ky dГ­ky..

http://alter-zdrav.ru