blíží se vánoce

blondynka

blíží se vánoce

Příspěvekod blondynka » 30 zář 2016 22:30

Není to tak dlouho, co nám skončily prázdniny, dovolené a ted se blíží vánoce. Už jen 3 měsíce, za chvíli se budeme připravovat na pečení a měli bysme uvažovat nad tím, čím naše nejbližší obdarujeme, aby byli štastný co našli pod stromkem. Já se vždy nenápadně zeptám, at vím jejich přání. Měli by sme s tím zapracovat co nejdříve, aby jsme pak se nehonili na poslední chvíli a nebyli nervozní že je všude spousta lidí, že všichni nakupují jak divý, jako by měl být konec světa.
BLONDYNKA

blaju

Re: blíží se vánoce

Příspěvekod blaju » 01 říj 2016 18:01

Je to stejné každý rok a pořád dokola, mi to připadá , že v některých rodinách se uklízí jen na vánoce a případně velikonoce a s nákupem jídla je to to samé jedí jen o svátcích, ještě že jsem toho ušetřena uklízím a vařím celý rok, jediné co je navíc je cukroví a vánoční zdobení, jinak normál, dárky řeším dřív takže pohoda. :)

pisalek

Příspěvekod pisalek » 01 říj 2016 18:37

Je to stejné každý rok a pořád dokola, mi to připadá , že v některých rodinách se uklízí jen na vánoce a případně velikonoce a s nákupem jídla je to to samé jedí jen o svátcích, ještě že jsem toho ušetřena uklízím a vařím celý rok, jediné co je navíc je cukroví a vánoční zdobení, jinak normál, dárky řeším dřív takže pohoda. :)
zrovna tak, uklízím a vařím skoro denně, a cukroví jsem omezila .... dárky pro každého mám už dva, pro vnučky ne - ještě budou mít svátek - obě, tak musím nakupovat průběžně, to co mám doma, do Vánoc rozdám - každá tu má dvě hry, stavebnici, tři trička a dvě s dl. rukávem, oteplovačky, knížky a ještě dostanou ovoce a dort ...

blaju

Příspěvekod blaju » 02 říj 2016 05:15

zrovna tak, uklízím a vařím skoro denně, a cukroví jsem omezila .... dárky pro každého mám už dva, pro vnučky ne - ještě budou mít svátek - obě, tak musím nakupovat průběžně, to co mám doma, do Vánoc rozdám - každá tu má dvě hry, stavebnici, tři trička a dvě s dl. rukávem, oteplovačky, knížky a ještě dostanou ovoce a dort ...
syn už dárek má , my si s manželem dáme společný to znamená asi folie na nové auto, pro babičku už něco mám a postupně dokupuji kosmetiku a nějaké drobnosti, měkké dárky u nás nefrčí , jedině když byl syn malý tak moje maminka dávala synovi nějaké potřebné oblečení typu punčocháče , pyžamo , ponožky , ale vždy každé balené zvlášť a u toho hračka , mi tím mamka pomohla a syn tu hračku tam měl a byl spokojený :D

blaju

Příspěvekod blaju » 02 říj 2016 07:56

syn už dárek má , my si s manželem dáme společný to znamená asi folie na nové auto, pro babičku už něco mám a postupně dokupuji kosmetiku a nějaké drobnosti, měkké dárky u nás nefrčí , jedině když byl syn malý tak moje maminka dávala synovi nějaké potřebné oblečení typu punčocháče , pyžamo , ponožky , ale vždy každé balené zvlášť a u toho hračka , mi tím mamka pomohla a syn tu hračku tam měl a byl spokojený :D
nyní jsou velké akce na dedru to je kosmetika, drogerie atd.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 04 říj 2016 17:19

Nyní jsou slevy i na Ageo.cz
třeba Persil Sensitive gel 40 praní 2,92 l za 199,- místo 275,-

blaju

Příspěvekod blaju » 05 říj 2016 05:19

Nyní jsou slevy i na Ageo.cz
třeba Persil Sensitive gel 40 praní 2,92 l za 199,- místo 275,-
Určitě dobrá cena, ale já si zvykla na dedru a jsem spokojená.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 05 říj 2016 10:53

Jakou barvu budou mít ozdoby na stromeček? Já mám doma hlavně všechno dočervena, i řetězy a vloni jsem to dala do fialova se stříbrnými řetězy ..., asi to měnit nebudu, ozdob mám dost.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 07 říj 2016 18:36

Už jsem dnes koupila pro děti čokoládový adventní kalendář, lanýžové figurky a duté figurky čerta, Mikuláše a sněhuláka. jjo, ono to uteče, tak ať mám něco už doma :D

blondynka

Příspěvekod blondynka » 09 říj 2016 16:14

Už mám pro babičku kabelku od avonu. První dárek :P
BLONDYNKA