Co se vám dnes zdálo?

pisalek

Co se vám dnes zdálo?

Příspěvekod pisalek » 18 zář 2016 10:35

Mě se dnes opět zdálo, jak létám večer nad polem s obilím ... sedím jako fakír a mávám rukama :lol: :lol:

bobalka

Re: Co se vám dnes zdálo?

Příspěvekod bobalka » 18 zář 2016 13:29

Jo taky mívám létací sny, já je mám ráda, letím si nad krásnou krajinou, jsem šťastná, volná a koukám dolů, jak se na louce pasou krávy, vidím vodopády, horské štíty, široké čisté řeky, prostě nádhera.
Já mívám někdy docela ošklivé sny. zrovna dneska se mi zdálo, že mojí vnučku někdo chtěl unést v nějakém hotelu, hledali jsme jí všude a nikde nebyla. Byl to opravdu stresující sen, naštěstí dopadl dobře. Procházela okolo nás nějaká rodina s dvěma klukama a já v tom jednom poznala naší malou podle očí. Oba klučinové měli tmavé krátké vlasy, jeden tmavé oči a jeden krásně modré, jako naše vnučka. Berunda je blondýnka s dlouhýma vláskama a s krásně modrýma očima. Když jsem jí chytila za ruku, koukla na mě tak smutně, že jsem se rozbrečela. Začala jsem v tom snu ječet, seběhla se celá moje rodina a malou jsme dostali zpět, sice ostříhanou tmavovlasou, ale naší. Probudila jsem se celá ubulená.
Nejhorší je, že pak na ten sen musím celý den myslet, než se ho zbavím.

Matylda2

Příspěvekod Matylda2 » 18 zář 2016 14:32

Většinou si ráno sny nepamatuji, jen mám takové ponětí a nebo velmi krátký útržek snu. Někdy mám sny ale velmi živé, až moc. A navíc, často něco signalizují, nechci přímo napsat předpovídají.

coolnet

Příspěvekod coolnet » 19 zář 2016 19:58

sny si vesmes nepamatuji,ale kdyz ano,tak to stoji za to :D ...pomalu na horrorovu knihu :D
„Pravděpodobnost, že panty u domovních dveří budou skřípat, je přímo úměrná tomu, jak pozdě přijdeš domů.“

pisalek

Příspěvekod pisalek » 19 zář 2016 20:14

sny si vesmes nepamatuji,ale kdyz ano,tak to stoji za to :D ...pomalu na horrorovu knihu :D
knihu?? tak pište ... :D

blaju

Příspěvekod blaju » 20 zář 2016 05:40

Sny si moc nepamatuji a když si vzpomenu, tak bych to raději hned zapoměla.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 20 zář 2016 09:42

Mě se dnes nezdálo nic, ale mému muži ano.... když se probudil, říkal, že má žaludek jako na vodě, že ho nějak bolí břicho. Tak se ho ptám, co se děje. "Ale, zdálo se mi, že jsem snědl nějakého špatného starého buřta..." :lol:

pisalek

Příspěvekod pisalek » 21 zář 2016 16:12

Dnes se mi nezdálo nic, nebo si to nepamatuji, ale dost často ve snu padám a padám z výšky a kam myslíte, že dopadnu? To neuhodnete - do záchodu ... :lol: většinou se tak leknu, až se z toho probudím ... a jsem ráda, že to byl jen sen :D

pisalek

Příspěvekod pisalek » 22 zář 2016 14:06

Na dnešek jsem měla sen o kamarádce, ještě ze střední školy. Byla vždy moc hodná a příjemná, hodně potom cestovala, dostala jsem o ní hezký dárek soba s rolničkou, když byla v Norsku. V tom snu byla stále tak mladá, jak si ji pamatuji, byla jen trochu víc nalíčená a moc hezká. Neviděly jsme se asi třicet let a ani jsem na ni v posledních letech nemyslela. A najednou se mi o ní zdá .... :)

blaju

Příspěvekod blaju » 24 zář 2016 06:21

Dneska vůbec nic, aspoň si to myslím.