Doplnění k základním pravidlům

administrator
Administrátor

Doplnění k základním pravidlům

Příspěvekod administrator » 28 srp 2016 00:00

Pravidla užívání fóra Chceme víc

Svým přístupem na toto fórum souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte toto fórum, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali na vaši registrační e-mailovou adresu. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním tohoto fóra s těmito podmínkami souhlasíte.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony České republiky, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra, nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že provozovatel tohoto fóra a jím pověřené osoby má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi.

Registrací na tomto fóru souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení, která jsou důležitá pro rozvoj tohoto fóra. Přestože toto fórum neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá provozovatel tohoto fóra zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Registrace nového uživatele: podmínkou zaktivnění přístupu je potvrdit před registrací souhlas se základními pravidly. Registrujete se svým platným e-mailem a zvolenou přezdívkou. Po schválení registrace je nutné vyplnit svůj uživatelský profil. Uživatelům je umožněno vložit nezávadný obrázek jako svůj avatar. Registrací na fóru akceptujete i tyto rozšířená a doplňující pravidla a informace.

Přístupová práva a hodnosti/pozice jsou závislá na aktivitě uživatelů.

Administrátor má právo kdykoliv:
  • zvýšit/snížit uživateli jeho hodnost/pozici
    zrušit jakékoliv nově založené téma, pokud ho bude považovat za závadové
    zrušit reakci/příspěvek, pokud ho bude považovat za závadový
    co je závadový příspěvek/ téma zváží administrátor a je plně v jeho právu a kompetenci
    změnit, upravit, doplnit podmínky/pravidla používání fora Chcemevic.cz
Pro vaše dotazy a připomínky využívejte kontakt: info@chcemevic.cz
Rudolf Procházka

pisalek

Re: Doplnění k základním pravidlům

Příspěvekod pisalek » 03 zář 2016 20:32

Četla jsem :)

bobalka

Příspěvekod bobalka » 12 zář 2016 15:36

souhlasím

anddy

Příspěvekod anddy » 13 zář 2016 17:28

Přečetla jsem a souhlasím ;)

blaju

Příspěvekod blaju » 16 zář 2016 07:58

četla jsem a souhlasím.

blondynka

Příspěvekod blondynka » 27 zář 2016 14:38

Přečetla jsem, souhlasím a jdu si tedy doplnit informace o mě.
BLONDYNKA