Sušení ořechů

pisalek

Sušení ořechů

Příspěvekod pisalek » 21 zář 2016 17:15

Pokud máte ořechů málo jako já, mě se vejdou do plata od vajec ... :lol: , škoda, že mi nejde sem dát fotku, to byste se s chutí zasmáli, na co jsem přišla. Hezky jeden ořech vedle druhého, krásně větrají, haha, plata sice na topení, ale ne - ještě netopíme :D , prostě taková malá vychytávka :roll: (jo a plata mám čtyři!) Zkusím dát fotku do receptů .....

blaju

Re: Sušení ořechů

Příspěvekod blaju » 22 zář 2016 05:49

Zajímavé o sušení ořechů jsem ještě neslyšela, samozdřejmě jen o těch vlašských před loupáním, ale jinak né, možná jsem to špatně pochopila.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 22 zář 2016 09:21

Zajímavé o sušení ořechů jsem ještě neslyšela, samozdřejmě jen o těch vlašských před loupáním, ale jinak né, možná jsem to špatně pochopila.
Jedná se o vlašské ořechy, které ještě nebyly úplně suché, někdo je suší v bedýnce na sluníčku, já jich mám málo, tak spíš z legrace jsem je dala po jednom do plata od vajec ... :lol: , fotku mám, ale nepovedlo se mi ji sem dát....

blaju

Příspěvekod blaju » 23 zář 2016 05:21

Jedná se o vlašské ořechy, které ještě nebyly úplně suché, někdo je suší v bedýnce na sluníčku, já jich mám málo, tak spíš z legrace jsem je dala po jednom do plata od vajec ... :lol: , fotku mám, ale nepovedlo se mi ji sem dát....
Tak toto sušení znám jen jsem si myslela, že máte novinku sušené ořechy :lol: