výlety

blaju

Re: výlety

Příspěvekod blaju » 14 říj 2016 05:16

Nakonec jsem nikam nejela, ale ten můj už je v lese :-), tak snad najde houby a ne "houby" :D
Dejte vědět jestli něco našel :D
Jjo, našel košík bedel, jsou krásný,tak akorát na obalení a z těch velkých udělám polévku - tu ale až zítra, ještě máme jinou ...
Jj já bych sbírala až bych brečela :(

pisalek

Příspěvekod pisalek » 14 říj 2016 13:46

Dejte vědět jestli něco našel :D
Jjo, našel košík bedel, jsou krásný,tak akorát na obalení a z těch velkých udělám polévku - tu ale až zítra, ještě máme jinou ...
A to není ještě všechno ..., syn byl na houbách ještě včera, zase trochu jinde, ale našel nejen bedly..., ale i tři křemenáče a jednoho hřiba....měl docela velkej košík a ten byl plnej ... :!: , když to viděl manžel, tak jenom vzdychal, že nejel taky...má se oteplit, to by ještě houby mohly být :D

blaju

Příspěvekod blaju » 14 říj 2016 14:17

A to není ještě všechno ..., syn byl na houbách ještě včera, zase trochu jinde, ale našel nejen bedly..., ale i tři křemenáče a jednoho hřiba....měl docela velkej košík a ten byl plnej ... :!: , když to viděl manžel, tak jenom vzdychal, že nejel taky...má se oteplit, to by ještě houby mohly být :D
Taky jsem to slyšela, že má být příští týden babí léto, tak to určitě někam zajedeme :)

pisalek

Příspěvekod pisalek » 22 říj 2016 11:46

Pojedeme ke známým do Kunžaku a oni pak zase k nám :-), do zahraničí nás to neláká.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 22 říj 2016 11:47

obec Želízy, okres Mělník, je tam krásně, ubytování v kempu, lesy, koupaliště, hospůdka i obchod – všechno kousek cesty. Děti do 3 let zdarma.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 22 říj 2016 11:47

koukla jsem až pak odkud jste – zjistila jsem, že z Ostravy – je to holt daleko, autobusy většinou berou i kočárky, třeba alespoň golfáče vzít sebou :-), je to tam fakt pěkné, určitě by se vám tam líbilo, jezdím tam skoro každý týden asi už 40 let.

pisalek

Příspěvekod pisalek » 22 říj 2016 23:21

Dnes byla dcera s manželem v Praze na Únikové hře - moc se jim to líbilo ...

pisalek

Příspěvekod pisalek » 25 říj 2016 13:40

Tak dnes jel také manžel s rodinkou syna na houby.... vzal si velký košík, tak snad najdou ... zatím rostou, uvidíme, třeba i nějaké naložím do skleniček - to máme taky rádi :)

blaju

Příspěvekod blaju » 27 říj 2016 05:59

Tak dnes jel také manžel s rodinkou syna na houby.... vzal si velký košík, tak snad najdou ... zatím rostou, uvidíme, třeba i nějaké naložím do skleniček - to máme taky rádi :)
tak mám pocit, že s výlety jsme leto přestali, ale na výšlap to bude i v zimě, není nad zasněžené hory :D

pisalek

Příspěvekod pisalek » 27 říj 2016 10:05

tak mám pocit, že s výlety jsme leto přestali, ale na výšlap to bude i v zimě, není nad zasněžené hory :D
Pokud Vám to šlape, tak to ano... :) , mě už to moc nešlape, tak na hory určitě ne, a stejně jsme moc nejezdili ....