dělená strava

Matylda2

Re: dělená strava

Příspěvekod Matylda2 » 01 říj 2016 21:45

jjo, k vzteku to je, to znám, proto tu mám u sebe ty kukuřično-rýžové chlebíčky ... tak chroupu .. lepší než brambůrky :-)
To jsou ty polystyrénové? Protože ty nesnáším - a při tom vlastně nevím, z čeho je vyrábějí. Ale prostě kdysi jsem je jedla a měla jsem v puse fuj. Plná pusa ničeho. Naštěstí mám pořád ještě svoje rajčata, tak když na mne přijde žravá, dokrmuji se jimi. Ale včera jsem hřešila - už jsem nevydržela a zbaštila jsem na posezení balíček sýrových tyčinek. Mňam, ty byly. A už se nezkazí :lol:
jjo, to je ten "polystyren" - ale je jich hodně druhů, a já můžu všechny ... ty kulatý,hranatý ... mě nevadí a když mám na něco chuť večer, tak si dám, horší je, když už nemám ... :lol: , vezmu za vděk i suchýmu rohlíku, haha
No, tak to já právě ne :-)

blaju

Příspěvekod blaju » 02 říj 2016 05:19

jjo, k vzteku to je, to znám, proto tu mám u sebe ty kukuřično-rýžové chlebíčky ... tak chroupu .. lepší než brambůrky :-)
To jsou ty polystyrénové? Protože ty nesnáším - a při tom vlastně nevím, z čeho je vyrábějí. Ale prostě kdysi jsem je jedla a měla jsem v puse fuj. Plná pusa ničeho. Naštěstí mám pořád ještě svoje rajčata, tak když na mne přijde žravá, dokrmuji se jimi. Ale včera jsem hřešila - už jsem nevydržela a zbaštila jsem na posezení balíček sýrových tyčinek. Mňam, ty byly. A už se nezkazí :lol:
jjo, to je ten "polystyren" - ale je jich hodně druhů, a já můžu všechny ... ty kulatý,hranatý ... mě nevadí a když mám na něco chuť večer, tak si dám, horší je, když už nemám ... :lol: , vezmu za vděk i suchýmu rohlíku, haha
jojo to je k vzteku, to já si dám kvalitní hořkou čokoládu a je klid ;)

pisalek

Příspěvekod pisalek » 02 říj 2016 07:10

blaju - já hořkou žádnou ne, něco Vám povím, moje babička, když jela někam na výlet na celý den, tak si sebou brala hořkou čokoládu, aby prý nemusela někde hledat WC .. opravdu. A ono to fungovalo ....dělala to tak pokaždé. A ještě neměla hlad. Já sníst kousek, tak to zapiji litrem vody na ex....

blaju

Příspěvekod blaju » 02 říj 2016 08:00

blaju - já hořkou žádnou ne, něco Vám povím, moje babička, když jela někam na výlet na celý den, tak si sebou brala hořkou čokoládu, aby prý nemusela někde hledat WC .. opravdu. A ono to fungovalo ....dělala to tak pokaždé. A ještě neměla hlad. Já sníst kousek, tak to zapiji litrem vody na ex....
tak to já takové problémy nemám :D , jinak jím všechno , ale s mírou , no ale kde ho pořád shánět :lol:

pisalek

Příspěvekod pisalek » 02 říj 2016 08:26

tak to já takové problémy nemám :D , jinak jím všechno , ale s mírou , no ale kde ho pořád shánět :lol:
neměla žádné problémy, jen to s tou čokoládou prostě vydržela celý den nejít na WC .... ;)

Matylda2

Příspěvekod Matylda2 » 03 říj 2016 10:47

Já u čokolády dodržuji dietu bodovou :-) A přísnou :-)

blaju

Příspěvekod blaju » 09 říj 2016 07:29

ale s přísností to moc nepřehánějte, všeho moc škodí :lol:

pisalek

Příspěvekod pisalek » 09 říj 2016 08:10

úplně nejlepší je nemít doma to, co nás tak láká, pak nemá člověk žádné výčitky, že snědl to, co by neměl .... ale co by to pak zas bylo za život, že? :-)

Matylda2

Příspěvekod Matylda2 » 09 říj 2016 10:18

Taky si myslím. Přísná byla maminka, já nejsem svoje matka :-)

pisalek

Příspěvekod pisalek » 09 říj 2016 10:35

Taky si myslím. Přísná byla maminka, já nejsem svoje matka :-)
Moje maminka přísná nebyla, co se dalo slupnout, tak jsme sluply - obě. :lol: